Poddasze ze skosami
/ Opublikowano przez: /   Meble grochowina / 0 comments

Poddasze ze skosami? Nasze meble na wymiar rozwiążą problem.

Aranżacja poddasza ze skosami często stanowi spore wyzwanie dla właścicieli domu. Zgłaszają się do nas osoby, które potrzebują pomocy w zagospodarowaniu właśnie tego typu przestrzeni. Można mieć nawet swoją całkiem konkretną wizję tego jak miałoby wyglądać dane pomieszczenie, ale nadal ciężko osiągnąć pożądany efekt wykorzystując jedynie meble dostępne w sklepach.

Trudno po prostu dobrać w sklepie meble pod konkretne skosy. Dopasowanie w większości przypadków będzie dalekie od ideału. Dlatego w aranżacji poddasza ze skosami najlepszym rozwiązaniem są meble na wymiar – czyli idealne zadanie dla naszej firmy.

Czy chodzi o meble kuchenne pod skosy, czy o szafy na poddaszu lub meble pokojowe – mamy w tym doświadczenie i poradzimy sobie z wyzwaniem. Poniżej link do filmiku z prezentacją jednej z naszych realizacji. Jest to kuchnia na poddaszu idealnie dopasowana do skosów.

https://www.facebook.com/meblegrochowina/videos/459861308169580/

Oczywiście wykonujemy nie tylko meble na poddasze ze skosami, ale również meble do skosów wynikających z konstrukcji danego pomieszczenia w mieszkaniu czy domu.

Ważne jest dla nas to, żeby móc zapewnić Państwu kompleksową obsługę. Zajmujemy się wszystkim – od projektu, przez wykonanie mebli po ich montaż.

Tagi: ,


Leave a Reply