Meble na wymiar – na zamówienie

Naszą specjalnością są właśnie wysokiej jakości meble na wymiar. Już od 2010 roku dla naszych Klientów wykonujemy meble kuchenne, szafy do zabudowy na wymiar, meble łazienkowe, meble do jadalni, salonu, pokoju dziecięcego, a także meble przeznaczone do lokalów firmowych.

Zdobyte przez te lata doświadczenie pozwoliło nam na opracowanie optymalnego schematu działania i procesu realizacji. Zapraszamy Państwa na spotkanie do naszej siedziby - Bytom (Śląsk), ul. Bolesława Chrobrego 28. Mogą się też Państwo z nami skontaktować telefonicznie - 720 888 879 lub mailowo - [email protected]. Wspólnie ustalimy wymagania dotyczące mebli i koncepcję ich wyglądu oraz funkcjonalności.

Nasza firma podejmuje się również zleceń polegających na umeblowaniu całego domu, mieszkania lub firmowego lokalu.

Montaż mebli na wymiar

Nasza firma działa kompleksowo – u nas zamawiają Państwo meble wraz z montażem. Na początku wspólnie ustalamy to jak mają wyglądać i jaką funkcjonalność mają zapewnić nowe meble. Później zajmujemy się ich produkcją. Na końcu zapewniamy montaż mebli na wymiar w Państwa domu lub mieszkaniu. Montażem zajmujemy się od samego początku naszej działalności. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu gwarantujemy w pełni profesjonalny montaż mebli.

Meble na wymiar - realizacje

Poniżej prezentujemy galerie z przykładowymi realizacjami.
Na zdjęciach można zobaczyć wykonane przez nasz zespół meble na wymiar przeznaczone do kuchni, jadalni czy salonu.