Firma została założona w 2010 roku by zaspokoić potrzeby estetyki wszystkich, którym zależy na eleganckim, niekoniecznie klasycznym wnętrzu w przestrzeniach mieszkalnych oraz użytkowych. Tworząc meble na wymiar podążamy za współczesnymi trendami oferując nowoczesne projekty, hołdujące wzornictwu i kolorystyce będącej aktualnie na topie.

Wykonujemy meble na zamówienie zarówno do domów i mieszkań jak i do wnętrz biznesowych. Oferujemy kuchnie na wymiar (meble kuchenne możemy wykonać zarówno w stylu nowoczesnym jak i klasycznym), meble do salonu, sypialni, przedpokoju, pokoju dziecięcego itd. Mamy doświadczenie w zleceniach polegających na umeblowaniu całego domu lub mieszkania.

Firma została założona w 2010 roku by zaspokoić potrzeby estetyki wszystkich, którym zależy na eleganckim, niekoniecznie klasycznym wnętrzu w przestrzeniach mieszkalnych oraz użytkowych. Tworząc meble na wymiar podążamy za współczesnymi trendami oferując nowoczesne projekty, hołdujące wzornictwu i kolorystyce będącej aktualnie na topie.

Wykonujemy meble na zamówienie zarówno do domów i mieszkań jak i do wnętrz biznesowych. Oferujemy kuchnie na wymiar (meble kuchenne możemy wykonać zarówno w stylu nowoczesnym jak i klasycznym), meble do salonu, sypialni, przedpokoju, pokoju dziecięcego itd. Mamy doświadczenie w zleceniach polegających na umeblowaniu całego domu lub mieszkania.

  +48 720 888 879

  +48 504 300 196

  Certyfikat Kapitalna Firma dla Meble Grochowina
  Certyfikat Blum
  Certyfikat Peka
  Dyplom Mistrzowski
  Nagroda Gospodarcza
  Dyplom uznania za wyróżnienie się na bytomskim rynku rzemieślniczym
  Dyplom od - Cech Rzemiosł i Przedsiębiorczości w Bytomiu