Dodaj opinię

Opinie

1

środa, 31 maj, 2017
Zajmujecie miejsce parkingowe ludziom, którzy tu mieszkają. Zawsze parkowałam na podwórku za domem, a dzięki Waszej "uprzejmości" nie mogę. Postawiliście też samochody z przodu, które zagracają całą ulicę Chrobrego. Dodatkowo kosicie w niedzielę trawę i zakłócacie ludziom spokój. Żal.
2

niedziela, 26 styczeń, 2014
Polecam firmę. Miła rzetelna obsługa wykonanie świetne -fachowe dopracowane w każdym detalu. Jedna z niewielu firm wykonująca tak dobrze meble pod wymiar na naszym rynku. POLECAM !!!!
3

środa, 11 wrzesień, 2013

dobre meble, w tym rejonie jedna z najlepszch firm; nieduża lecz rzetelna i naprawdę dbaja o szczegóły

4

poniedziałek, 2 wrzesień, 2013
Mogę polecić firmę która wykonała mi zabudowę mebli kuchennych i dwie szafy. Marzyłam o ładnej, nie drogiej kuchni. Dzięki poleceniu znajomych dostałam namiar na tę firmę. Co najważniejsze ten facet ma niesamowity gust, potrafi super doradzić. Z początku mieliśmy swoje plany, ale po rozmowie z tym panem nasze plany uległy zmianie. Ze szczerego serca polecam. Ja już mam swoja wymarzoną kuchnię i jestem szczęśliwa.
5

NGPLASTczwartek, 29 sierpień, 2013

Niniejszym miło nam oświadczyć, że studio Meblowe FOGO Piotr Grochowina wykonała dla naszej firmy komplet mebli biurowych w najwyższym standardzie zarówno w zakresie projektów jak i wykonania.

6

MARTESSponiedziałek, 4 luty, 2013

Referencje firmy Martess spa&massage