Meble Grochowina

Historia firmy sięga roku 2010 roku. Założona została by zaspokoić potrzeby estetyki wszystkich, którym zależy na eleganckim, niekoniecznie klasycznym wnętrzu oraz uzyskaniu niepowtarzalnego stylu w przestrzeniach mieszkalnych oraz użytkowych. Nie zatrzymując się w miejscu podążamy za współczesnymi trendami oferując nowoczesne projekty, hołdujące wzornictwu i kolorystyce będącej aktualnie na topie.

Dbając o wysoką jakość każdego z naszych projektów nasi specjaliści w ich realizację wkładają część siebie, jednocześnie spełniając indywidualne wymagania zamawiających. Proponowane zestawienia elementów wnętrz zawsze uwzględniają rzeczywiste warunki przestrzenne, które dyktują pewne rozwiązania ograniczając lub poszerzając możliwości aranżacji wnętrza modnie i wygodnie.

Profesjonalny zespół pracowników czuwa nad poprawnością całego projektu, tak by każdy z naszych klientów był zadowolony z efektu naszej pracy, jak i swego wyboru względem projektu i koncepcji przestrzennej.

Nasze zaangażowanie z jakim realizujemy projekty przekłada się na jakość obsługi klienta, oferty i popularności naszych mebli. Oferując usługi projektowe priorytetem jest dla nas funkcjonalizm przestrzeni oraz estetyczny design.

Dysponujemy szeroką gamą kolorystyczną i wzorniczą materiałów, dzięki czemu wykazujemy elastyczność wobec potrzeb projektowych naszej klienteli. Najnowsze rozwiązania technologiczne umożliwiają nam realizacje odważnych projektów, niestandardowych zamówień, jak i wysoką jakość produktów.

Zapewniając o jakości wyrobów oferujemy minimalnie dwuletnią gwarancję na swoje wyroby. Biorąc pod uwagę zróżnicowane gusta klientów udostępniamy do wyboru rozległą paletę frontów meblowych jak i szereg akcesoriów meblowych wiodących marek producentów jak BLUM, PEKA, NOMET, REJS, ZOBAL. W ofercie znajdują się fronty meblowe z drewna, płyt MDF lakierowanych, foliowanych jak również fornirowanych.

Mając na uwadze atrakcyjność cen i ich znaczenie dla klienta udostępniamy wiele alternatywnych rozwiązań na każdą kieszeń.

Opis usługi

V