Akcesoria

Jakość poznasz po szczegółach
Akcesoria meblowe i dekoracyjne. Doradztwo, sprzedaż, montaż.

W produkcji mebli liczy się każdy element. Jakość drobnych części oraz dodatków świadczy o klasie całego produktu – dlatego troszczymy się o najdrobniejsze szczegóły.

Akcesoria stosowane przez Meble Grochowina Studio to doskonałe produkty czołowych europejskich producentów. Dzięki nim meble są funkcjonalne i wyglądają dokładnie tak, jak chcesz.

Najwyższy standard jakości to efekt dokładnej selekcji

Wysoka jakość naszych mebli wynika z naszego doświadczenia i nowoczesnych technik produkcji, jak również ze starannej selekcji akcesoriów meblowych, w które zaopatrujemy się bezpośrednio u najlepszych europejskich producentów. Naszą ofertę dodatków wyróżniają trzy czynniki.

Nieograniczona dostępność. Dzięki współpracy z wieloma firmami jesteśmy w stanie zdobyć każdy element potrzebny w dowolnej aranżacji. Oferta akcesoriów obejmuje m.in. fronty do mebli, blaty, artykuły oświetleniowe, płyty wiórowe, okleiny, wkłady do szafek, uchwyty, zawiasy, prowadnice, nóżki – i więcej.

Najlepsi dostawcy. Korzystamy z akcesoriów produkowanych przez firmy światowej klasy: Hettich, Egger, Pfeiderer, Peka, Zobal, Blum i wiele innych. Każdy z naszych partnerów jest dobierany pod kątem doświadczenia, pomysłowości, designu oraz posiadanego zaplecza technologicznego.

Brak kompromisów. Podczas selekcji akcesoriów i części nie godzimy się na żadne ustępstwa. Korzystamy wyłącznie z akcesoriów zarówno doskonale wyglądających, jak i w stu procentach dopracowanych technicznie.

Dostarczamy najlepsze akcesoria poprawiające wygląd i zwiększające funkcjonalność mebli. Meble Grochowina Studio to jakość ceniona przez klientów z całej Polski.

Opis usługi

V